Gebze Hiyap Kiralama - Gebze Kiralık Vinç
15678
page-template-default,page,page-id-15678,bridge-core-2.8.5,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5,elementor-page elementor-page-15678

içerik Listesi

Gebze Kiralık Vinç

Gebze Hiyap Kiralama

Gebze Hiyap

Gebze Hiyap vinç Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Gebze Hiyap vinç kullanma özellikle bu alanda uzmanlaşmak isteyen operatörler tarafından merak edilmektedir.

Gebze Hiyap vinç

pazarlamada sık kullanılan bir uygulama olan jenerik markadır. Jenerik marka, bir markanın hizmet verdiği sektördeki tüm ürünlere ismini vermesidir.

Hiyap vincini ilk olarak İsveçli araç üreticisi olan HIAB tarafından üretilmiştir. HIAB, bir kamyon ya ticari aracın arkasına vinç sistemini kurarak diğer markalardan farklılaşma yoluna gitmiştir. Bu sayede vinç, mobil olarak taşınmaktadır ve daha hızlı hareket etmektedir.

HIAB tarafından bu model vinçler gitgide popüler hale gelmiştir. Ülkemizde hiyap vinci olarak bilinen vinçlerin hikayesi bu şekildedir. Yazımızın devamında vinç hakkında merak edilen konuların bütün cevaplarını bulabilirsiniz.

Gebze Hiyap vinçlerin Avantajları Nelerdir?

Gebze Hiyap vinçlerin avantajları diğer vinçlere göre oldukça fazladır. Gebze Hiyap vinçlerin mobil özelliği olduğu için ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen vinç türüdür. Gebze Hiyap vinçlerin diğer vinç türlerine göre avantajları:

 • Gebze Hiyap vinçler tekerli araçlar üstüne hareket edebildikleri için hem iş gücü hem de zaman açısından büyük tasarruf sağlamaktadır.
 • Gebze Hiyap vinçler, genellikle hafif yükler ve kısa mesafelerde tercih edilmelidir.
 • Hiyap türündeki vinçlere sepet eklemesi yapıldığı zaman sağladığı avantajlar daha da artmaktadır. Sepetli hiyap vincin, iş güveliğini arttırdığı için iş gücü açısından güven ortamını sağlamaktadır.
 • Hiyap vinclerin kurulumu çok kolay olduğu için en kısa sürede maksimum fayda sağlar.
 • Vinç sektörünü bambaşka bir noktaya taşıyan Gebze Hiyap vinçler, geniş şantiye alanlarında hızlıca işlem yapmak için hareket özgürlüğü ve işlevsellik katmaktadır.

Gebze Hiyap vinçlerin avantajları yukarıdaki gibidir ve üretilmeye başladığı günden itibaren vinç sektörünün tüm işlevini değiştirmiştir. Gebze Hiyap vinçler, vinç kullanılması gerektiren işler için hız ve işlevsellik katmıştır.

Sepetli vinç kiralama sektörü günümüzde hızlı bir şekilde önem kazanan önemli bir sektördür. Biz de Kiralık Sepetli Vinç firması olarak 2013 yılında kurulmuş ve  bu sektörde faaliyet göstermekte olan köklü ve nitelikli bir firmayız. Kurulduğumuz zamandan günümüze kadar çok önemli işler başarmış olmakla beraber sepetli vinç kiralama başta olmak üzere daha pek çok hizmetle bu alanda lider olma yolunda hızla ilerliyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana sektörde lider olmak için mücadele verdik ve sağladığımız hizmetleri yaptığımız işleri en iyi ve en kaliteli şekilde yapmaya özen gösterdik. Yaptığımız işte en iyi olmayı hedefledik.

Sepetli vinç kiralama hizmetini 2013 yılından bu yana, en iyi şekilde sunuyoruz. Gebze sepetli vinç kiralama hizmetimiz hakkında detaylar

Kiralık Sepetli Vinç

Gebze Hiyap Kiralama

Gebze Hiyap vinçler Ne Kadar Ağırlık Ile Çalışabilir?

Gebze Hiyap vinç ağırlık taşıma konusu merak edilen konulardan biridir. Gebze Hiyap vinç yapısı düşünüldüğünde kamyon üstüne monte edilmiş bir türü olduğu için taşıdığı ağırlık konusu da merak edilmektedir. Vinç türünün modeline göre 3 ton ile 110 ton arası ağırlık taşıyabilir. Model derken kastedilen şey; aracın büyüklüğüdür. Büyük araçlar doğal olarak daha büyük yükler taşıyabilir.

Günümüzde kullanılan Gebze Hiyap vinçlerin tonajları:

 • 5 tonluk,
 • 10 tonluk,
 • 20 tonluk,
 • 30 tonluk,
 • 60 tonluk,
 • 80 tonluk Gebze Hiyap vinçler bulunmaktadır.

Gerekli eklemeler yapıldığında ya da daha büyük bir araç kullanıldığında Gebze Hiyap vinçlerin taşıma kapasitesi artmaktadır.

Gebze Hiyap vinç Nerelerde Kullanılır?

Gebze Hiyap vinç kullanılma yerleri hız ve işlevsellik gerektiren alanlarda tercih edilmektedir. Gebze Hiyap vinçler, en çok ev taşımacılığında kullanılmaktadır. Ağır taşımacılık olmayan bütün işlerde hiyap vinci rahatlıkla kullanılabilir.

İnşaat işlerinde özelikle şantiye alanlarında hiyap vinci tercih edilmektedir. Şantiyelerde bir yerden bir yere malzeme taşınması ya da üst katlara çıkarılması için Gebze Hiyap vinç tercih edilir.

Gebze Kiralık HiyapVinç

Hiyap ya da mobil vinçlerin temel amacı, ağır yükleri hızlıca taşıyarak hem zamandan hem iş gücünden tasarruf etmektir.

Vinçlerin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Gebze Hiyap vinç bakımı günlük, haftalık ve aylık olarak yapılmalıdır. Gebze Hiyap vinç yazıda da belirtildiği gibi oldukça popüler bir vinç türüdür ve sürekli kullanılmaktadır. Çelik halat ve bom ucu kesinlikle her gün kontrol edilmelidir.

Dişli ve çark sistemindeki yağ miktarı da düzenli olarak edilmektedir. Günlük ve haftalık Gebze Hiyap vinç bakımları, vinç operatörü tarafından yapılmalıdır. Teknik konulardaki bakım işlemleri için mutlaka bir makine mühendisinden destek alınmalıdır.