Gizlilik Politikamız - Gebze Kiralık Vinç
3
privacy-policy,page-template-default,page,page-id-3,bridge-core-2.8.5,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5,elementor-page elementor-page-3
 

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ

Starplatform, ilgili tarafın kişisel verilerinin işlenmesinden sorumludur ve bu verilerin, Avrupa Parlamentosu’nun (AB) 2016/679 Tüzüğü olan kişisel verilerin korunmasına ilişkin mevcut yönetmelik hükümlerine uygun olarak işleneceğini bildirir.

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin bilgiler;

Kişisel verilerin alınması


Kişisel verilerinizin işlenmesindeki sorumluluk

  • Kişisel verilerin işlenme amacı
  • Kişisel verilerin işlenmesinin meşruluğu
  • Kişisel verilerin alıcıları
  • Verilerin korunma zamanı
  • İlgili tarafın hakları
  • Güvenlik önlemleri
  • Güvenlik ve veri koruma politikasındaki değişiklikler
  • Kişisel verilerin alınması

 

Starplatform’te işlenen tüm kişisel veriler, ilgililerin kendileri veya yasal temsilcileri tarafından sağlanmaktadır.

Kişisel verilerinizin işlenmesinden sorumlu;

Kimlik: Starplatform
Posta Kodu: Abdi İpekçi Mahallesi, 1568. Sk., 41400 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası: +90 535 381 67 44
E-posta: tevfikacikgoz@gmail.com

Kişisel verilerin işlenme amacı;

Personel verileri: Veri sağlayıcının kişisel verilerinin işlenmesinin temeli, şirket ve çalışanları arasındaki iş sözleşmesinin yürütülmesidir.
Aday verileri: İlgili tarafın kişisel verilerinin işlenmesinin yasal dayanağı, yürüttüğümüz personel seçim süreçlerine katılmak için özgeçmişlerini verirken sağladıkları rızadır.

Müşteri verileri: Müşterilerin kişisel verilerinin işlenmesinin yasal veya yasal dayanağı, yaptıkları sözleşmenin veya siparişlerin ifasıdır.
Tedarikçi verileri: Tedarikçilerin kişisel verilerinin işlenmesinin yasal veya yasal dayanağı, Şirket ile mevcut sözleşmenin veya iş ilişkisinin yürütülmesidir.
İletişim bilgileri: Kişisel verilerin işlenmesinin hukuki veya hukuki dayanağı, bu amaçla yetkilendirilmiş formu doldururken verilen rızadır.
Müşteri şikayetleri ve verileri: Kişisel verilerin işlenmesinin hukuki veya hukuki dayanağı, bu amaçla yetkilendirilmiş form doldurulurken verilen onaydır.

 

 

Verilerin saklanma süresi;

Personel verileri: Çalışanların kişisel verileri, iş sözleşmesi ilişkisinin geçerliliği süresince ve şirketle ilişkileri sona erdikten sonra, uygulamadan kaynaklanan yasal hükümler ile belirlenen sorumlulukların sınırlandırma dönemlerinde saklanacaktır.
Aday verileri: Adayların kişisel verileri seçim süreci boyunca saklanacaktır. İşlem bittiğinde ve seçilmediğiniz takdirde, dosyanızı ilerideki seçim işlemler için rızanız dahilinde saklanacaktır.
Müşteri ve tedarikçi verileri: Kişisel verileriniz, ilgili sözleşme ilişkisinin geçerliliği süresince ve bu bittikten sonra, uygulamadan kaynaklanan yasal hükümler tarafından belirlenen sorumlulukların sınırlandırma dönemlerinde saklanacaktır.
İletişim bilgileri: Kullanıcıların bizimle iletişime geçerken sağladığı kişisel veriler, yalnızca tarafımıza yapılan talebin işlenmesi tamamlandıktan sonra silinecek şekilde yönetilmesi sırasında saklanacaktır.
Müşteri şikayetleri ve verileri: Kullanıcıların bizimle iletişime geçerken sağladığı kişisel veriler, bize iletilen talebin çözümü tamamlandıktan sonra silinecek fakat yönetilmesi sırasında saklanacaktır.

 

 

İlgili tarafın hakları;

İlgili Taraf, kişisel verilerinin işlenmesiyle ilgili olarak KVKK’da sağlanan aşağıdaki hakları herhangi bir zamanda kullanabilir:

Kişisel verilerinize erişim talep etme hakkı.
Düzeltme veya silme talebinde bulunma hakkı.
İşleminizin sınırlandırılmasını talep etme hakkı.
İşleme karşı çıkma hakkı.
Veri taşınabilirliği hakkı.

 

 

Bu haklar, Starplatform’in Türkiye’deki adresi olan Abdi İpekçi Mahallesi, 1568. Sk. No:8, 41400 Darıca/Kocaeli adresine gönderilen bir ileti yoluyla kullanılabilir.

Güvenlik önlemleri;

Starplatform, işlenen kişisel verilerin niteliğine ve işlemin koşullarına göre, mümkün olduğunca yeterli düzeyde güvenlik sağlamak için uygun teknik ve organizasyonel önlemleri kullanma yöntemini benimsemiştir.

Güvenlik ve veri koruma politikasındaki değişiklikler;

Starplatform, yasama veya hukuki gelişmelerin yanı sıra konudaki standart kodlardan veya stratejik kararlardan kaynaklanabilecek yeni kanun ve yönetmelikler uyarınca veri koruma politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Sepetli vinç kiralama sektörü günümüzde hızlı bir şekilde önem kazanan önemli bir sektördür. Biz de Kiralık Sepetli Vinç firması olarak 2013 yılında kurulmuş ve  bu sektörde faaliyet göstermekte olan köklü ve nitelikli bir firmayız. Kurulduğumuz zamandan günümüze kadar çok önemli işler başarmış olmakla beraber sepetli vinç kiralama başta olmak üzere daha pek çok hizmetle bu alanda lider olma yolunda hızla ilerliyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana sektörde lider olmak için mücadele verdik ve sağladığımız hizmetleri yaptığımız işleri en iyi ve en kaliteli şekilde yapmaya özen gösterdik. Yaptığımız işte en iyi olmayı hedefledik. Sepetli vinç kiralama hizmetini 2013 yılından bu yana, en iyi şekilde sunuyoruz. Gebze sepetli vinç kiralama hizmetimiz hakkında detaylar aşağıdaki gibidir.

Gebze Kiralık Vinç

Kocaeli’nin her yerine hizmet verme hedefi ile yola çıkarak Gebze vinç kiralama hizmetimiz ile de bölgenin en iyi vinç kiralama firmalarından biri olmayı hedefliyor. Gebze kiralık vinç Vinç kiralama ve özellikle de sepetli vinç kiralama konusunda sektörde bir marka haline gelen firmamız yaptığı işleri ve referansları ile büyümesini sürdürmeye ve başarılı işler yapmaya devam etmektedir. Bakımı düzenli olarak yapılan makinelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile 7 gün 24 saat sizlere vinç kiralama işinde etkin çözümler sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Gebze Vinç Kiralama

 

Gebze Kiralık Vinç

Gebze Kiralık Vinç

Gebze vinç kiralama Sepetli vinç kiralama ile inşaat, telekomünikasyon, reklam tabelaları, rüzgar enerjisi tribünleri, bina dış cephe çalışmaları, elektrik direkleri bakımı vb. daha sayamadığımız bir çok hizmet vermekteyiz. Ayrıca, mobil vinç kiralama hizmetimiz sayesinde de Gebze semtindeki her türlü inşaat, montaj, taşıma, tahliye gibi işlerinizi kısa süre içinde ve güvenli bir işlemle sonuçlandırıyoruz. Deneyimli, iş ve sağlık güvenliği konusunda eğitimli personelimiz ile istediğiniz zaman dilimleri aralığında çalışma imkanı bulabilirsiniz. Kısa süreli işlemleriniz için isterseniz saatlik vinç kiralayabilir ya da günlük kiralama da yapabilirsiniz. Haftalık ya da aylık vinç kiralayarak uzun vadeli işlemlerinizi de etkin bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.